| stop99 a întrebat:

am 16 ani si as vrea ca vara asta sa ma angajez. Imi puteti sugera ceva?

4 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Poti imparti pliante sau lucra precum ospatar cu jumatate de norma, iar daca ai vreun domeniu in care esti priceput, poti lucra la un magazin de specialitate tot cu jumatate de norma.

| n5075855 a răspuns:

O sa te poti angaja doar cu acordu parintilor

| Ro-Uk_Cuplu_1987 a răspuns:

Te-ai gandit sa cauti ceva la mare, terase?

| Vesa_Denis_2001 a răspuns:

Poate intr-o benzinarie. eu am un prieten de 15 ani si vara asta va lucra intr-o benzinarie stii tu face treburi marunte spala geamuri, faruri etc.