| stefanyya99 a întrebat:

BUNA TPU! eu am parul lung,putin filat, dar as vrea sa imi schimb tunsoarea.Nu vreau ceva gen bob sau mai scurt de umeri.Imi puteti sugera ceva (si niste fotografii ar fi bune)?

Răspuns Câştigător
| Loola19999 a răspuns:

Daca ai avut tunsoarea asta pana acum,probabil te-ai obisnuit cu ea,la fel si ceilalti din jurul tau,de ce s-o schimbi daca-ti sta bine asa. Tunde-ti doar varfurile,sau un eventual un breton, dar inainte sa-ti faci breton, ia-ti o cordeluta(coronita), pune-ti parul in ochi, si ridica parul cu cordeluta pana varfurile ajung deasupra ochilor si vezi daca iti sa bine.Bafta. happy

3 răspunsuri:
| purplestar9494 a răspuns:

Pai ai putea sa il tunzi doar putin la varfuri si sa iti faci un breton sunt mai multe feluri depinde care iti place si care iti va sta bine si ai putea sa il si vopsesti sau sa il suvitezi daca vrei o schimbare mai mare

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Poate te-ai obisnuit cu el deci poti sa iti faci unul in genu.Dar fotografii gasesti pe net. Funda?