| NuStiuCeva a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi fac un abonament la rcs-rds de telefonie mobila, din ala cu 5euro nelimitat minute si nelimitat internet pe mobil, ce telefon as putea sa iau la acel abonament, dar sa fie unu bun, as mai da pe el undeva pe la 800 lei pe langa abonament, dau funda cui stie!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Abonament de 2 EUR plus ZTE Open C. Orice altceva is bani aruncati aiurea. ZTE Open C arata chiar super misto pe albastru, iar cu Firefox OS se misca de-a dreptul bine. http://blog.ztedevice.in/wp-content/uploads/2014/02/ZTE-open-c_blue.jpg
De restul de bani poti sa iti iei tableta si aparat foto decente...