| vali082 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un Samsung galaxy s3 si nu stiu de la ce magazin sa iau, unul mai ieftin dar si bun! Ce imi sugerati si ce parere aveti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| stefan20001028 a răspuns:

Telefonul este foarte bun, am si eu si am realizar ca e cat de cat rezistent, la cat a suferit acesta...Eu l-am luat de pe eMAG acum un an jumate si am prins o reducere happy

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/ mult mai performant decat s3-ul din toae punctele de vedere, iar pretul este pe masura!

| Laura331 a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda tot eMAG. Au acum niste preturi foarte bune. Un S3 mini de exemplu, il poti luat cu 500 de lei. Uite aici link-ul:http://bit.ly/1DcvRQy