| GeorgeOprea a întrebat:

Astazi mi s-a blocat telefonul..am desenat de prea multe ori acel cod. Si nu mai stiu parola de la contul de gmail sau ce trebuie acolo...Stie cineva cum o pot afla sau cum il pot debloca? Telefonul este Samsung galaxy mini 2. Fundaaa big grin

Răspuns Câştigător
| Bogdan372 a răspuns:

Ti apasat pe butonu home si sageata si ii dai resetare daca nu sti cauta pe youtube sau te duci cu el la servis si til face in 5 min

2 răspunsuri:
| CCLeaN a răspuns:

Cum pot sa am si eu desen pentru a intra in telefon? Am Samsung galaxy Core 4g.Va rog spuneti big grin