| Alexutzu45 a întrebat:

Aveti o oferta Magenta One de la Telekom? Credeti ca sunt bune? Pot lua un telefon cu pretul scazut la aceste oferte?

3 răspunsuri:
| marfa a răspuns:

Nu îți recomand pentru că te obliga sa îl faci pe doi ani și daca te gândești bine plătești telefon de două 3 ori.

| Alexutzu45 explică (pentru marfa):

Sunt mai bune ca cele de la RCS&RDS?

| marfa a răspuns:

Digi are oferte bune și telefoanele le cumperi în rate fără dobânda și dacă ai deja doua servicii la ei ai cu 4 euro nelimitat net minute sau dacă nu 5 EURo dar au probleme cu semnalul