| Cybe3r a întrebat:

as vrea sa imi fac un abonament pentru un smartphone Samsung s8/9 sau Huawei p20pro/mate10pro si nu stiu la ce operator telefonic sa fac. Care credeti ca au oferte mai bune: telekom Orange sau Vodafone?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Cele mai bune oferte cand vine vorba de telefoane mobile sunt la Emag. Sunt decodate si dupa te duci frumusel in functie de ce dorinte ai la operatorul de telefonie dorit. Telekom semnal si in bunker. Digi 3-5 euro abonament cat la Vodafone de 20 de euro, dar nu ai semnal chiar peste tot, Vodafone pentru ofertele la abonamentele alea la 4 5 numere comune, sau Orange daca ai Orange tv la tara, parca au reduceri masive la tv daca ai si pe mobil Orange. Tu acum te bagi singur in gura leului, eu am calculat mai demult si sunt ****, nu platesti din prima 3000 de lei sau cat e telefonul, dar in 2 ani faci cat un telefon jumate sau chiar 2 cu totul. Mai bine il iei in rate de la eMAG, nu au comisioane si nu te preseaza nimeni, poti face pe un an imprumutul

| Cybe3r explică (pentru alex495):

Ca sa cumperi in rate la eMAG iti trebuie adeverinta de salariu?

| alex495 a răspuns (pentru Cybe3r):

Parca da. Se face prin cetelem

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Toti sunt niste hoti. Daca nu stai in virf de munte si cel mai mult timp il petreci intr-un oras cu semnal decent, Digi se pisa pe toti cu bolta. Ia telefonul la liber, fa-ti abonament la Digi, si ai win-win.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu zic sa iti isi s8 plus la 2400 pe eMAG si un abonament de la digi (cel mai scump de 5 eur) funda?