| marcel12 a întrebat:

Azi mi-am pus cod pe iphone si nu mai stiu codul, am incercat sa ii fac restore din iTunes dar e activat "Gasire iPhone" si nu pot. Poate cineva sa imi spuna cum as putea sa gasesc codul? Dau FUNDA + VOT! URGENT!

1 răspuns:
| Babus_Delia_1990 a răspuns:

Asta am patit si eu! deci faci gresit de multe ori si dupa te blocheaza 30 sec. si acolo apare "ti-ai uitat parola?" si apesi acolo si bagi mail-ul si parola mail-ului si cauti dupa la calculator pe mail si gata!