| Trefla91 a întrebat:

Salut, bateria telefonului nu mi se mai incarca. am un Samsung galaxy s 3 si bateria nu se mai incarca mai mult de 15% desi o tin 3h, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| NicolleStyles a răspuns:

Sunt 2 posibilitati. ( Am patit la tableta ). Ori s-a bulit bateria ( si trebuie sa o schimbi ) ori incarcatorulwinking

1 răspuns:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Sa nu fie de la cablu.Eu asa am patit.Se încarcă foarte greu.Am un Lumia. Când miscam cablu se încarcă mai repede.Pana la urma la-am rezolvat cu niste scoci