| Pantir a întrebat:

Salut
Care dupa parerea voastra este cel mai bun si cel mai performant telefon?

Răspuns Câştigător
| P4u1 a răspuns:

Dupa design, aspect este iPhone.Cea mai noua versiune lansata de Apple este iPhone 5, care, daca ma intrebi pe mine este cel mai performant telefon la ora asta.

Are camera de 8mp procesor foarte bun, beneficiaza de noul sistem de operare IOS 6.0, dar din cate am auzit s-a facut si versiunea IOS 6.0.1. Este elegant, cantareste 107g, este construit din materiale superioare.

Un vecin de al meu a achizitionat un iPhone 5 si merge foarte bine dupa parerea mea.

3 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Ca sa o luam dupa cat de "modern" este, as spune Iphone happy
Dar ca sa fie si perfomant si de calitate, iti sugerez un Samsung Galaxy 3.

| Madalina_Triboi_1998 a răspuns:

Deci,pai,trebuie sa fie Samsung galaxy 3. Iphoneul nu-i bun ca platesti doar 1.000 ron penca ca e numele aplle.Samsung recomand, dar si Nokia, Sony ericsson.in orice caz iphoneul nu

| AliveOne a răspuns:

La ora actula este HTC DROID DNA happy