| anss23 a întrebat:

Dupa parerea voastra care telefon este cel mai bun?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Samsung 5600v

| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai Anss23 dupa parerea mea cel mai bun telefon ar fi Nokia 3600.Il am de 4 ani si nu s-a uzat deloc. E super. Sper ca ti-am fost de folos

kratos
| kratos a răspuns:

Iphone 3gs!

| anss23 explică:

Cum vi se pare LG?

| LNK a răspuns:

Mie cele mai bune mi se par telefoanele Nokia. Rezista mult, au acumulator bun si sunt dragute. Ar fi doar cateva calitati. Eu de exemplu cele mai multe telefoane pe care le-am avut erau marca Nokia si erau foarte foarte bune.

| marsy a răspuns:

Nokia si sony ericsosn

| St!L a răspuns:

Nokia!

| theodoraafi a răspuns:

Nokia si sony ericcson

| mikey a răspuns:

Salut.
LG si Nokia.Am auzit ca LG este o marca foarte buna. A avut cineva un telefon Nokia si il are de cativa ani, este simplu, si putin mare.Inca il mai are si este bun.Si cred ca unul simplu, rezista mai mult decat unul si sina si chestii.
Bye!

| lacilaci19 a răspuns:

Sony ericsson idou smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam orice tel nokia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care il vand LG KU311

| swimming a răspuns:

Oricare, important sa fie nou.