| MaxKiller911 a întrebat:

ce ati alege dintre Samsung Galaxy Note 2 si Asus PadFone Infinity? De ce?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Normal, Note2 este cel mai performant telefon de pe piata (Sau este in seria 2012 - in seria 2013 este batut de Xperia Z), Dar PadFone Infinity - Desi nu a fost lansat, este un telefon mult mai bun.
Marele avantaj al Note2ului, este pe langa ecranul mai mare, tipul ecranului (Super AMOLED) - Care vad ca numai samsungurile il au, si care nu prea se compara cu NIMIC.
Dar PadFone are :
Dimensiuni mai mici, rezolutie mai buna, camera mai buna, CPU mai bun, GPU mai bun, Baterie -Intr-un fel mai buna.
Dar normal, acest ASUS este mai special, pentru ca are acea tableta, care chiar face diferenta. este FullHD si este ca.o baterie gigantica! Ai nu stiu cate ore de viata daca ti-ai incorporat telefonul in tableta, si nu este grea, pentru ca foloseste hardware-ul de la telefon!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5328&idPhone2=4854

Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| AnnaDllk a răspuns:

Samsung galaxy note 2. dupa parerea mea este mai performant!