| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Salut ce imi recomandati Sony xperia m2 sau Orange rono?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony xperia e foarte bun.

| qNesquik a răspuns:

Pai depinde pentru ce il vrei la baza, pentru jocuri? GB? etc. Orange Rono are 16 GB, 1 GB RAM pe cand Sony Xperia M2 are 8 GB, 1 GB RAM. Uite aici o comparatie intre cele doua, tu ar trebui sa alegi fara sugestiile noastre va fi telefonul tau nu al nostru. :D
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6146&idPhone2=6553

Sper ca ti-am fost de ajutor, si sa-l stapanesti sanatos daca iti vei achizitiona un telefon ^.^