| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre ASUS Zenfone 2? Întrebarea asta e destinată utilizatorilor lui sau a altui telefon din gama respectivă. O zi faină!

2 răspunsuri:
| AlexandruCurca a răspuns:

Este un telefon foarte bun, eu l-am avut in teste ceva timp, este un telefon extrem de performant, camera photo de 13MP este geniala, performantele in aplicatii sunt geniale, are o baterie Li-Polimer cu o autonomie foarte, foarte mare, Si are un procesor Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410, Sistemul de este operare Android(v5.0 (Lollipop) ), Rezolutia video este de 1920x1080p, iar pozele sunt 4K. Are aproximativ 140grame. Este dual sim, are retea 4g, si un pret foarte foarte accesibil. RECOMAND!