Întrebare recomandată | nimicitorul a întrebat:

Salut ce sa aleg intre Huawei ascend y300 si Acer liquid z3 duo?

Răspuns Câştigător
| Vicol_Teodora_2000 a răspuns:

Cred ca e mai bun Acer liquid z3 duo!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sigur ramai la Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bunsfat ilpoti primii de la un specialist, in magazinul de unde vrei sa cumperi sunt sigur ca se afla cineva care sa-ti spuna mai multe detalii, care e mai bun si care nu, eu merg pe premisa ca cel mai scump este cel mai bun dar au fost cazuri in care am luat si teapa laughing

| einsteinchen a răspuns:

Dupa specificatii pare ca Huawei este mai bun la ecran, la camera, si la baterie.

Vezi aici: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5386&idPhone2=5624

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Huawei ascend y300. funda*?

| Alexe_Andrei_1998 a răspuns:

Mie mi se pare mai bun Huawei ascend y300 decat Acer liquid z3 duo