| edy423 a întrebat:

Salut, ce telefon ați recomanda?
Nokia 6.2 sau Xiaomi Redmi note 7 (sau un alt telefon pana în 1000lei)?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Amice,asculta-ma pe mine ca stiu ce vorbesc.

Redmi Note 7 este net superior oricarui telefon pana in 1000 lei.
Cum dracu sa sugerezi Nokia 6.2 pe langa Note 7, eu persoanl cred ca acesti useri fac misto de tine

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nokia 6.2 ca e mai rezistent.

| BalcVlad a răspuns:

Nokia 6.2 pentru ca nu se va sparge daca il dai de pereti.
Plus ca folosesc un Nokia 7 plus de jumatate de an si se misca mult mai bine decat un iPhone 7 plus (stiu din proprie experienta jucanduma POkemon GO cu prieteni care au Iphone) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In banii aia recomand Redmi 8 Pro. Il asculta cu urechea pe Nokia 6.2: cpu de 2 ori mai bun, camera mai buna, baterie de 4500 si multe altele.
Uite aici: https://www.kimovil.com/......note-8-pro

| doctorandus a răspuns (pentru Bogdan70001):

Serios? Acum cateva luni mi-a cazut Nokia 6.1 de la inaltimea de 1.5 metri pe podea de laminat tare si gros. Cand am auzit bunfitura si am vazut telefonul pe jos am crezut ca e distrus. De atunci sunt fan Nokia: nu are nici macar o zgarietura, functioneaza perfect cu Android 10 (in curand disponibil in mod oficial).

E suficient de tare pentru a sparge capul cuiva cu el.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru doctorandus):

Amice,tu vrei un telefon bun sau unul care sa il arunci de la etajul 10 si sa nu se strice ca atunci la fel de bine poti sa-ti iei si Blackview BV9500 PRO