| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Ce telefon credeti ca e mai bun? Huawei ascend P6 sau Samsung galaxy S4 mini? Vorbim de performanta deoarece au acelasi pret si nu pot sa ma decid.

7 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Nu te lua dupa astia care zic ca e mai bun Samsung galaxy s4 pentru ca nu e si aviz celor care zic ca aceste telefon este gros ei bine nu este Huawei ascend p6 este cel mai subtire telefon din lume la ora actuala plus ca e mult pai performant ca si samsungul eu iti recomand cu cea mai mare incredere huaweiul marca sa stii ca e foarte buna si pentru informarea ta Huawei creeaza telefoane de calitate premium zte sunt cei care fac telefoane de calitate scazuta

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Ia-ti un telefon brand (S4 mini), nu unul care poate fi trecut foarte usor la categoria: replica.

http://www.lumeadigitala.ro/......ane-mobile

| Alexa843 a răspuns:

Clar Samsung galaxy...Huawei sunt printre cele mai proaste telefoane si reclama la acel telefon lasa de dorit, ii face reclama ca la un aparat foto nu ca la un telefon, plus ca e si mult mai gros ca in reclama..Telefoanele Samsung sunt printre cele mai bune!

| Alexxandruxx a răspuns:

Samsung galaxy s4 mini clar. E foarte bun+ ca are multe functii din Samsung galaxy s4winking.

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Clar Samsung galaxy s4 mini e mult mai bun ...procesor mai bun..memorie mare..viteza de miscare mult mai buna...camera..sistem de operare! big grin

| CoSmInxD25 a răspuns:

S4 minibig grin.

| mihaimicu a răspuns:

S4 mini e mult mai bun. Nu zic ca celalalt nu ar fi dar nu se compara.