Întrebare recomandată | JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
Ce telefon imi recomandati intr-un buget de 9 10 milioane.
Vreau pentru jocuri, net si aplicatii din astea mai smechere.Dau funda

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Huawei-urile is cele mai de c**at telefoane!

18 răspunsuri:
| allexa678 a răspuns:

Ar fi bun un Sony xperia j, care ar fi cam 850-900 lei

| Mostesare a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Ai ţinut tu vreodată unul în mână, l-ai testat la maxim, ai văzut ce poat face?
Într-adevăr, unele modele chiar sunt slabe dar cele apărute recent, cum este Huawei Ascend P6 ( care este şi cel mai subţire din lume ) este cu mult peste altele, poate chiar şi peste smartphone-ul tău sau ce ai.

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Mostesare):

Am S4, nu panaramile de Huawei-uri! Intr-adevar, sunt bune comparativ cu pretul acestora, dar nu-mi plac!

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Vodafone smart 2

| davidtm a răspuns:

Eu mi-am luat in bani(900 lei) Galaxy s2.acum 2 ani acest telefon era cel mai bun, si costa in jur de 30 de mil.dar s-a ieftinit enorm.
am comparat cu l7 si a castigat s2, s2 are o grafica foarte bune la jocuri, si nu are niciun pic de reluare, dar la l7 are si grafica naspa si merge in reluare.
la net are o viteza foarte buna, sunt multumit de el.
nu alege huaweiuri, si allviewuri si LG, o sa regreti..SAMSUNG firma nr 1 in lume!
alege cu incredere.

Răspuns utilizator avertizat
| EMike a răspuns:

Gasesti pe okazii Samsung Galaxy S2 impecabil in banii astia.

| JusticeForCraiova explică (pentru EMike):

Telefonul nul vreau la mana a 2-a.

| Ariel4allz a răspuns:

Salut, pentru ca doresti un telefon nou la banii acestia, iti recomand cu caldura Samsung I9070. http://www.emag.ro/......E2SXKBBBM/

Stima!

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Eu recomand Nokia C6. Sau... Samsung Star 2/Star3.

| JusticeForCraiova explică (pentru butterflyeffect0000):

rolling on the floor alea sunt pamant frate du-te si dati foc. Daca esti prost numai raspunde. auzi la el Samsung star 2 sau star 3... alea le dau la tigani in targ

| butterflyeffect0000 a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Mie astea mi s-au parut destul de ieftine si de ok. Oricum, gusturile nu se discuta...

| JusticeForCraiova explică (pentru butterflyeffect0000):

Nu au android.

| AlexzKaTTa a răspuns:

Eu iti recomand un Nokia pe touch

| Sstteeff_Ady_1997 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un magain de telefoane si sa intrebi dar daca nu vrei eu as zice Samsung sau LG pe touch

| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomand un telefon cu android. pentru ca poti baga pe el orice aplicatii. Unul bun ar fi acesta: http://bit.ly/1cfkojR