| Preotul500 a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa imi dati o parere. Am un buget de 64 de milioane, iar toti banii vreau sa ii investesc intr-un telefon si un PC. Intrebarea, de fapt intrebarile sunt : Se merita sa bag bani in astea? Ce PC si mobil imi recomandati in banii astia? Astept mai multe raspunsuri!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Asta e cheta de la slujba de duminica trecuta?
Ca sa iti raspund in cunostinta de cauza, trebuie' sa stiu si ce intentionezi sa faci cu ele.

| Preotul500 explică (pentru KodrutZ):

Sa le folosesc. Pc-ul in special pentru jocuri si mobilul il vreau sa mearga binisor.

| KodrutZ a răspuns (pentru Preotul500):

Mobilul daca il vrei ca mobil te intereseaza sa tina bateria si sa fie rezistent, deci NU spartfon. Legat de PC, ne intereseaza cam ce jocuri si ce componente o sa pastrezi (presupun ca vei pastra monitorul, de exemplu).

| Preotul500 explică:

CS:GO, Arma 3... Jocuri de genul asta. Si monitorul da, il pastrez.