| inna07 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa imi cumpar dintre Xioami Mi 10 si Samsung Galaxy S10 Plus? As vrea pareri cu argumente.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numeste xiaomi nu xioami, si da este bun xiaomi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi 10, pentru ca platesti produsul si nu reclama. In alta ordine de idei, ar fi o idee sa te uiti si la Poco Phone X3 - https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_x3_nfc-10415.php

| Frank51 a răspuns:

Eu as lua Mi 10 Ultra chiar daca risc sa nu pot folosii garantia. Eu cred ca merita fiecare banut.

Ca si argumente personale, imi place cum arata varianta transparenta, imi place camera bump-ul, imi place ecranul, si practic imi place telefonul. big grin

| gelu1970 a răspuns:

Aleg Mi 10.
Cineva, mai jos a specificat mi 10 ultra. E mai bun în camera foto, nu cu mult, dar nu are toate benzile de frecvențe folosite în Europa.