| ONElena11 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung Galaxy, ce model imi recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| NuImiPunNume a răspuns:

Depinde ce iti poti permite.Eu iti recomand Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Nexus, dar sunt mai scumpe.
Dar sunt bune si Galaxy Min i, Ace, Gio, Fit.Sunt foarte dragute, si nu au un pret exagerat.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy S2!:X...e cel mai tare smartphone existent la ora actuala! cu mult peste iphone 4S(care e praf) si merge androidu pe el bestialll...eu sunt fan Nokia si windows dar trebuie sa recunosc ca androidul pe galaxy S2 face cel mai tare smartphone!

| imaqtpie a răspuns:

Ce buget ai ?

| هوراس a răspuns:

Galaxy mini e cel mai bunwinking nu are foarte mult radiații, nu ocupă mult spațiu în buzunar, sau galaxy note e foarte bun, sau galaxy S II sau Swinking

| CristiUcV a răspuns:

Pai spune si tu ce ai vrea sa aiba telefonulwinking eu iti recomand galaxy s/s 2 galaxy note sau galaxy Nexus

| WizKhalifaa a răspuns:

Pai depinde ce buget ai si ce pretenti ai de la un telefon.
Daca ai destui bani iti recomand Galaxy S II (il am de ceva timp), are tot ce vrei. Poti sa folosesti si Team Viewer, sa faci videocall pe mess, o gramada de prosti.
Daca vrei un tel doar pentru mesaje, apeluri si sa intri din cand in cand sa iti verifici messu iti recomand galaxy fit sau s/s plus.

| VaLyPuFy a răspuns:

Paiii...eu iti recomand Samsung galaxy mini pentru ca am si eu si e ff bun are de toate (funda>?)

| caryiii a răspuns:

Ti-asi recomanda S2 ii ff fain :*