| MelanieJ a întrebat:

Cine imi poate spune ceva despre telefonul Samsung galaxy A3? As vrea ca detinatorii acestui telefon sa imi spuna de viteza si bateria telefonului si parerea lor despre telefon. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| denisssssss a răspuns:

Primul telefon Samsung cu corp construit integral din metal, Samsung GALAXY A3 prezintă un design inovator si luxos si un ecran sAMOLED HD de 4.5 inchi. Veti simti la atingere calitatea premium a corpului neted construit integral de metal. În plus, puteti alege una dintre cele 4 culori deosebite, pentru ca Samsung GALAXY A3 să se potrivească perfect personalitătii si stilului dvs.Fotografiere selfie mai inteligentă
Bratele nu trebuie să vă mai strice fotografiile. Samsung GALAXY A3 vă permite să faceti fotografii selfie fără să atingeti butonul. Capturati propria imagine declansând camera cu ajutorul vocii sau palmei, iar prietenii vor crede că aveti propriul fotograf profesionist. Dotat cu cel mai nou software pentru detectarea imaginii si recunoastere vocală, Samsung GALAXY A3 aduce fotografia selfie la un nou nivel. Fotografii selfie de grup cu mai multi prieteni
Aveti o multime de prieteni. În sfârsit, telefonul dvs. îi poate cuprinde pe toti în fotografie! Noua functie „Selfie panoramic" vă permite să creati o fotografie selfie panoramică prin îmbinarea a trei fotografii capturate la stânga, mijloc si dreapta, realizând o fotografie selfie de grup perfectă. Acum puteti cuprinde în fotografie toti prietenii datorită unghiului de acoperire de 110° în pozitie verticală si de 120° în pozitie orizontală. În plus, gratie functiilor de editare automată, veti arăta perfect în fiecare fotografie.Ecran si sunet adaptabile
Ecranul Alive Super Amoled si functia „Ecran adaptabil" asigură o reproducere naturală a culorilor pe telefonul Samsung GALAXY A3 prin adaptare inteligentă la conditiile înconjurătoare. Cu ajutorul functiei automate de ajustare audio, Samsung GALAXY A3 va mări sau reduce automat volumul, în functie de zgomotul de fond din mediul înconjurător. Experientă selfie distractivă cu imagini GIF animate

Uneori, este nevoie de mai mult de o fotografie pentru a ilustra o situatie. Functia „Selfie animat" a telefonului GALAXY A3 vă permite să înregistrati momente prelungite capturând până la 20 de cadre succesive din care va crea un GIF animat pe care îl puteti partaja, în locul unui videoO nouă interfată si un nou sunet

Noua sa interfată oferă o gamă diversă de teme pe care le puteti aplica telefonului A3. În plus, noile tonuri de apel, sunete de pornire, la atingere si de notificare create special pentru GALAXY A3 se vor potrivi perfect dispozitiei si stilului dvs. Afisati-vă propriul stil cu noua interfată si noile sunete ale telefonului Samsung GALAXY A3. Performanţă puternică

Echipat cu un procesor Quad Core de 1, 2 GHz, GALAXY A3 rulează la viteze care satisfac orice profesionist. Veti putea urmări filme, asculta muzică si rula mai multe aplicatii simultan fără întreruperi si la viteze uimitoare. Conectivitatea LTE Cat 4 vă va permite să descărcati de pe Internet mult mai rapid decât toti ceilalti. Utilizare eficientă a energiei

Nu veti mai pierde niciodată apelurile importante din cauza bateriei descărcate. Modul „Ultra economie de energie" reduce substantial consumul de energie a bateriei, oprind functiile inutile si asigurând disponibilitatea telefonului atunci când aveti nevoie de el. O baterie mai inteligentă pentru un telefon mai inteligent.
happy e un tel bun