| AdeeXd a întrebat:

Heii! Cine imi poate spune cum se regleaza zoom-ul la telefonul Samsung Galaxy S Advance? Adica am incercat cu butoanele de sunet din stanga telefonului dar nu merge. Cine stie sa imi spuna rapid va rooog!

Răspuns Câştigător
| urth a răspuns:

Am citit pe net si am inteles ca s advance nu ar avea functie de zoom incearca sa descarci un program de camera pentru zoom

4 răspunsuri:
| TheAnonimus a răspuns:

Schimba rezolutia la cea mai mica apoi da inapoi pe 5mp si se rezolva de la sine, daca nu fa update la telefon happy succes.

| stefan009 a răspuns:

Incearca cu butonele de mai sus al telefonului ca si eu am tot telefon din ala
si la mine merge cu butonele de sus in cerca si tu!

| Dobrescu_Simion_1994 a răspuns:

Tine 2 degete pe ecran si departeazale usor si merge. funda?