| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut.
Credeti ca mai merita Samsung S10+ in 2023? Ii cunosc toate specificațiile, stiu ce poate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca merita!
Samsungul este marca de telefoane cu cele mai mari vanzari din lume.

| sierra1 a răspuns:

E incă un tel tare dar dacă merită sau nu, ține de câți bani dai

| Frank51 a răspuns:

La câte opțiuni faine mai există, nu prea merită.

| 120bulevard a răspuns:

Daca tie iti place, merita.

| anonimg a răspuns:

Un telefon mai vechi de 1 an de zile i se descarcă bateria repede. După doi ani se descarcă foarte repede. După trei ani nu-i mai place deloc bateria?

| RoCkKiD a răspuns:

Pe scurt. Nu.

Problema majoră e ca are peste 2 ani vechime deci nu mai primește nici un update de android. O sa mai fie ok pentru încă 1-2 ani pana sa înceapă sa dea rateuri. Pe lângă asta la nou se vinde varianta europeana de s10 care e cu procesor exynos, iar varianta asta a fost din start mai slabă decât aia cu snapdragon.

| dullcat a răspuns:

Stiu si eu pe cineva care are. Spune ca merita sa-l mai pastrezi atat timp cat mai merge, deoarece bateria tine inca foarte bine, camera iarasi este decenta iar viteza de miscare la fiecare actiune e inca rapida. De ce sa irosesti banii? Mai bine astepti pana apare o versiune care merita.

Offtopoc putin: noul S23 este o dezamagire pentru majoritatea pasionatilor pe care ii cunosc.Mai mult de atat, nici eu nu inteleg de ce aceste firme nu prefera sa lanseze telefoane cu schimbari evidente, care merita, odata la doi ani, nu in fiecare an. Este si o risipa majora de resurse.

Revenind. E posibil ca telefonul tau sa fi suferit actiuni care ii afecteaza cele enumerate, asa ca depinde foarte mult de utilizator daca telefonul e intr-o conditie buna sau nu.

| dullcat a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=tfldkKZT12o Uite si un video, poate te ajuta, daca intelegi engleza.