| sorinul7 a întrebat:

Mai merita Iphone X in 2023? Vr sa trec la Iphone dar sa dau pana in 1000 lei. M-am plictisit de xiaomi, Samsung, Oppo.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, eu nu as da 1000 lei pe un telefon din 2017 cand pot lua unul nou cu banii astia

| darrio2007 a răspuns:

La pretul pe care vrei sa il dai, este fix pix.

| trophin a răspuns:

Si stii ce e de facut? ca tu ai fost numai pe android

| SkandallKamataru a răspuns:

Iphone X clar nu, eu ti-as recomanda sa mai strangi niste banuti, in jur de 7-800 de lei si sa iti iei iphone 11 de pe flip. ro dar sa fie varianta 128GB, cu 64GB chiar nu ai ce face zilele astea.
Diferentele dintre Iphone 11 si 15 atat timp cat nu esti fotograf sau nu te joci toata ziua/nu vezi filme toata ziua, nu sunt asa de mari. Isi face treaba foarte bine, ecranul este foarte bun, performanta, bateria, camera si ea foarte buna si chiar o sa fie un salt foarte mare de la Xiaomi, Oppo si ce mai foloseai tu, la iphone 11.

Saaau, poti sa-ti iei iphone se4 care apare in Februarie 2024, o sa fie cam 2000 de lei, dar o sa aiba un design de iphone7 si de iphone 14 in acelasi timp laughing, componentele o sa fie de top pentru pretul asta, dispay-ul si camera la fel (are o singura camera), numai ca e mai micut si arata mai vechi asa de la spate cel putin. Poti sa te uiti si singur si sa-ti formezi o parere.

| OmBanal33 a răspuns:

O sa iti placa tranzitia o sa vezi, insa... mai pune 500 de lei si gasesti minim 11, X nu se mai merita...
Mai pune 500, du-te pe OLX si vezi ce gasesti, poate chiar 12 cu un pic de noroc...

| Ben111 a răspuns:

Deci eu zic așa, păstrează bani pentru noul iPhone se4(care se lansează anul viitor)va fi cam 2000 de lei, va avea procesor de iPhone 14/15 și ecran de iPhone 11