| bulinutzapisicutza a întrebat:

Salut

cu cat se poate vinde un telefon second hand LG hb620t si unde se poate vinde un astfel de telefon?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Telefonul NU arata atatde bine..Plusuri care le are (Pentru clasa foarte joasa in care este pozitionat telefonul) sunt Bateria -care cred ca este foarte buna-, Internetul, care este rapid, memoria interna foarte mare (100MB), ecran cu 256K Culori, PPI Bun -200-, Camera buna si camera secundara. Deci. Daca il vinzi cu toate accesoriile, il poti pune pe okazii cu 175Ron, daca arata intr-o stare nu chiar atat de buna, daca iti ofera cineva 135ron sau 150, accepta!
Sper ca te-am ajutat!

| hahahaprod a răspuns:

Poti sa il vinzi la jumatate de pret adica la 200 si ceva de lei avand in vedere ca este la mana a doua...iar telefonul poti sa il vinzi pe diferite site-uri cum ar fi okazii sau mercador