| Camil34 a întrebat:

Cum pot activa net-ul pe telefon? De cand mi-am cumparat telefonul mi-a fost restrictionat accesul la net, eu sunt pe Orange. Din cate mi s-a spus, am inteles ca net-ul poate fi reactivat de pe telefon. Am telefon Orange Stockholm si cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In situatia de fata iti recomand sa introduci setarile de internet corespunzatoare telefonului tau. Te rog sa accesezi acest link pentru a urmari un tutorial cu setarile corecte: http://oran.ge/1oO99XT
Daca restrictionarea de care vorbesti nu este din telefon si este din retea, te rog sa ne contactezi prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Silviu276 a răspuns:

Poate daca te uiti la acela care iti da internet pe calcolator daca este aprins cu verde sau uita-te pe spate si vezi un cod de exemplu la mine scrie codul 346BD3D1EB93 sau poate este acela cu Clicknet - EB93.

| Silviu276 a răspuns:

Sa nu uiti sa dai funda.