| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Salut, dau funda, ce telefon e mai bun pentru gaming din acestea 3?
Xiaomi mi note 10 lite, Xiaomi Redmi note 8 pro, Xiaomi poco x3 nfc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi note 10 lite.
E singurul cu ecran bun, Amoled.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate-l pe același calapod. Totuși, ia-ți Samsung

| DonAdrian a răspuns:

Sunt detinator de xiaomi pocophone f1, l-am luat de pe olx acum un an cu suma de 1000 de lei. Iti spun ca recomand din tot sufletul acest telefon. Cate cazaturi a luat saracul, fara husa. Ore intregi de gaming, zile adunate. Si totusi nu vad nicio diferenta intre acum si atunci. Documenteaza te si citeste recenzii. Nu dezamageste, camera buna, gaming bun. Tot ce vrei la pret decent, e primul telefon care m-a surprins cu adevarat. Deci crede-ma, fata de alte samsunguri recomand calduros. Plus ca nu ai nici probleme cu bateria pentru utilizari normale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi note 10 lite

| Elena12233 a răspuns:

Eu am Xiaomi redmi 9 pro, este foarte bun, nu se blochează iar bateria durează până la 2 zile, are 5000 mah. Recomand.

| Cosmin89321 a răspuns:

Ba ce **** de jocuri te joci pe telefon? nu conteaza telefonul la jocuri also, la xiaomi ai reclame peste tot la lock screen, bara de notificari si peste tot ia ti Samsung sau Huawei. daca te intereseaza sa aiba mult baterie totusi sa te poti juca o gramada ia ti Samsung m21 il am eu e bun, are si baterie de 6000mah

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru Cosmin89321):

Reclamele pot f dezactivate, ma joc pubg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dinu_Gabriel_2002_Av5q):

Specificațiile îl recomandă și display ul amoled.

| Cosmin89321 a răspuns (pentru Dinu_Gabriel_2002_Av5q):

Ok, dar ce vreau sa iti spun e ca nu conteaza asa de mult telefonul la pretul asta, maximul de diferenta spun eu ca l-ar face bateria, nu ai nevoie de un telefon performnt pentru a te juca pe telefon, nu e asa de competitiv ca astea de pe calculator la care te ajuta sa ai un calculator de doua mii de euro, eu iti recomand Samsung galaxy m21, are baterie mai mar si nu iti da cu reclame, nu le poti scoate de pe xiaomi fara hackuri si de-astea. Samsung are o reputatie mult mai buna decat xiaomi, daca te uiti doar la numele telefoanelor xiaomi vezi ca incearca sa copieze telefoanele Samsung de top.