| anonim_4396 a întrebat:

Salut,dau funda
prin ce programa pot pune poze, muzica etc pe Iphone?

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

ITunes

8 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

ITunes happy succes! este singurul program cu care poti gestiona telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ITunes, adică porcăria aia sinistră pe care eşti obligat să o foloseşti cu telefonul ăla?

| MyMindRules a răspuns:

Nu stiu sigur, eu am SGS plus si am Zedge, Mp3 downloader, mai multe thinking

| noSUno a răspuns:

Fiind ca Pikaciuuu a raspuns prima ii dau ei funda :*

| sergiu1s a răspuns:

Pc sa fie ok nu iti tr neaparat un program daca nu un adaptor sau un cititor de card sau prin cablu de date ITunes

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Daca vrei din pc-ul tau Iti trebuie un adaptor pentru stick

| Gabitzu_Gabyi_1979 a răspuns:

O singura solutie:iti trebuie doar un cablu de date si un calculator, K? de unde sa descarci, sau prin bluetooth de la un alt telefon.