| Voicu_Mirela_1991 a întrebat:

de ce mi se descarca telefonul foarte repede? nu tine bateria? de exemplu, azi avea 70% iar peste 5-10 minute avea 60% si nici nu am umblat pe el. ce pot sa fac? funda kiss

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Înainte să mergi la service, poate ar trebui să verifici și ce servicii și programe rulează în background (și să le oprești pe cele inutile). De asemenea, să închizi de pildă adaptoarele Bluetooth, WiFi, GPS și datele mobile când nu le folosești.

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Crezi ca meriți un telefon mai bun?

| Voicu_Mirela_1991 explică (pentru TrăieşteClipa):

Nu cred

| K0sti a răspuns:

Te duci la service sa ti-l testeze...simplu!

| octav005 a răspuns:

Poti schimba bateria