| Andrei9696 a întrebat:

Salut de curand mi-a venit pe iphone sa configurez softul 9.3... l-am configurat si mi-a cerut contul icloud l-am gresit de 2 ori si mi-a blocat contul si acum nu primesc nici un imeil cu parola stiind contul dar zice ca este dezactivat. exista vreo modalitate sa il pot face?

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Ar fi trebuit sa dai skip sau sa-ti fi scris pe o foaie parola. nu stiu, si eu l-am instalat, dar fara probleme. mergi in oras sa ti-l repare. o sa stie ei ce sa-ti zica. bafta