| AdrianAdriii19 a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat un Samsung Galaxy S4, si i-am schimbat ecranul deoarece s-a spart, la 2 saptamani dupa ce i l-am schimbat, acum telefonul se vede jumate galben si jumate negru, ofer funda!

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Probabil tau pus un ecran de proasta calitate,
daca este asa du-tela acel service ia-l la intrebari pe cel care tia reparat telefonul.

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Daca nu este din vina ta, te duci acolo unde ai schimbat ecranul si le arati problema si le spui sa o remedieze deoarece tu nu i-ai facut nimic, daca este vina ta va trebui sa suporti costurile de reparare.

| AdrianAdriii19 explică:

Ce ar trebuie sa fac, se poate repara, displayul este afecatat? Merge tach-ul.