| DarkusXD a întrebat:

Salut.De un timp nu mai primesc mesaje pe telefon.Am un Samsung Galaxy Y si imi spune asa:Memoria pentru mesaje este plina.Am sters toate mesajele si nimic, cum as putea remedia? Sunt pe Vodafone daca ajuta la cv.

2 răspunsuri:
| Andrei22m a răspuns:

Daca e modelul care m-a enervat si pe mine acum cateva zile, nu e de bine. Am un prieten care isi luase de pe okazii unul si am crezut initial ca e stricat insa asa e el dupa ce am citit cate una alta pe forumuri. Patea si ce zici tu si in afara de asta nu instaleaza nimic pe cardul sd... I-am dezinstalat vreo 4 aplicatii, l-am lasat cu vreo 250 de mega liberi si acum merge. Atentie ca trebuie restartat dupa ce dezinstalezi una alta caci altfel nu vede noul spatiu eliberat... Sper sa te ajute.

| cedrea923 a răspuns:

Suna la *222. Te vor ajuta cei de la Vodafone.