| LastNight1324235436 a întrebat:

Am o problema la telefon.Am un Samsung Star 3 cu abonament la Vodafone,dar de cateva ore nu mai pot primi nici un mesaj de la nimeni. Apelurile le primesc,dar mesajele nu. I-am scos cartela si bateria si le-am bagat la loc, dar tot nu primesc nimic. Ce sa ii mai fac?

1 răspuns:
| Lance a răspuns:

Suna la relatii clienti si vezi daca nu e ceva legata de retea. Altceva n-are ce sa fie, n-ai modificat nimic la setarile sms, n-ai scapat telefonul. Vezi ce-ti zic aia.