| TheGameMaster a întrebat:

Salut, deci vreau sa imi cumpar un nou telefon si nu stiu care ar fi mai bun....eu m-am gandit la Sony Ericsson xperia miro, dar m-am uitat si la LG optimus l7 si nu imi dau seama care e mai bune dintre cele 2... Dau funda.

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Sony categoric, face de departe un LG in ce domeniu vrei. Camere foto/video performante ce fac poze excelente, bateria tine mai mult decat un Lg Aplicatii mult mai multe si mai interesante, softul mai bine pus la punct. Eu sunt fan Sony, am avut numai telefoane Sony, T230, K310i,K750i, K810i si de toate am fost super multumit, baterie, camera, soft. Iti recomand un Sony din toata inima. Eleganta, stil si performanta, 3 in1 numai la Iacobs mai primesti asa ceva laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit pe cineva ca a gasit telefoane la Dragoste si sex?