| danutzu10 a întrebat:

Detin de ceva vreme un Samsung galaxy s2 si de curand nu mai pot pune imagine de fundal, de fiecare data cand incerc se inteapa si imi spune ca galeria s.a oprit, am incercat si cu alte aplicatii de acest tip am dat si resetare generala la telefon si nimic, daca ma puteti ajuta cu ceva as fi foarte incantat.
Fundaa! big grin
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Încearcă sa i-l resoftezi cu Odin sau Kies.
Ai grija sa nu Strici boot-ul telefonului. Daca nu te pricepi încearcă la un service Gsm.nu este foarte scump 30-50 lei rescrierea de soft. Daca ești din Bucuresti intra pe www.servicetelefoane.ro si fa o programare.Stima.