| dok12 a întrebat:

Salut, dețin un Samsung J3 2016. Din a doua zi de utilizare am observat o problema: după terminarea unei convorbiri, când vreau sa închid apelul, ecranul telefonului se închide, fiind nevoit sa apăs în continuu de 3-4 ori pe butonul de blocare/deblocare, pana când acesta își da restart. Menționez faptul ca acest lucru nu se întâmplă mereu, ci uneori.
I-am dat un restart din fabrica acum o luna, crezând ca este de la Update-ul de Soft, dar acum câteva zile mi s-a închis din nou.
Aștept răspunsurile voastre, multumesc!

2 răspunsuri:
| 123456789101112131415s a răspuns:

Nu este normal acest lucru eu zic sa o duci la servis

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie reparat,. poate este defect touchscreenul, si va trebuii înlocuit.