| Ced7 a întrebat:

Detine cineva Xiaomi Redmi Note 4G?
Vreau pareri in legatura cu camerele foto, performanta, durabilitate, calitatea materialelor si daca ati intampinat eventuale probleme.
Raportul calitate-pret pare bun, din cate am citit, dar vreau si alte pareri.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Este un telefon foarte bun, atat camera pe fata cat si secundara fac poze grozave, bateria este de 3200 miliamperi, procesorul grafic este foarte bun, procesorul este rapid, nu o sa ai probleme in gaming cu acel telefon.

Cumpara-l, isi merita banii.

1 răspuns:
| untilizatorunic a răspuns:

Salut, ai cumparat telefonul? ce parere ai?