| BomboDinCongo a întrebat:

Eu am telefon pe abonament și am un telefon d-ăsta tâmpit, fără butoane.și am vrut să sun un prieten și din greșeală am apelat 112( Apel Urgență) și nu am mai putut închide,așa că a răspuns o femeie și am lăsat-o câteva secunde, nu am spus nimic apoi am închis.
Ce credeți că se poate întâmpla? A mai pățit cineva așa ceva?
Precizez că am sunat din greșeală.
Ce este apelarea abuzivă?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Nu îți face nimeni nimic. Și eu cred că am apelat de 10 ori din greșseală la 112. Nu se întâmplă nimic, atâta timp cât nu ai spus că e o bombă în x loc și dumnezeu știe ce altceva happy