| Andrei456 a întrebat:

Dupa ce am inchis un apel cu un prieten am apasat din greseala pe telefonul copilului si fix in momentul ala mi-a luat telefonul razna si nu am putut sa inchid. Am reusit sa inchid pana la partea cand robotul spunea "ati sunat la telefonul copilului, in scurt timp...". Ma vor suna inapoi sau ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| An_Bogd_1980 a răspuns:

Pai nu ai specificat pe cine ai apelat, daca te referi cumva la un apel de urgenta, cel mai probabil nu te vor suna inapoi, si mie mi s-a intamplat sa sun din greseala de mai multe ori si o data chiar au raspuns, mi-am cerut scuze si au inteles. Mult noroc.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Adică ai sunat la asociatia telefonul copilului? Este ca si cind suni accidental la 112 doar ca acolo daca suni aiurea la 112 i ti i ei amendă, dacă te sună inapoi cei de la asociatia copilului, te scuzi si le zici ca ai vrut sa suni un prieten/prietenă, si din neatentie ai apelat numarul lor da la asociatie. O zi bună Andrei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar stai linistit, ca daca a intrat robotul nu te va suna nimeni, deoarece nu ai vorbit direct cu un operator.