| BeeaBeatrice51 a întrebat:

Salut..eu am un LG optimus l5 si azi la scoala niste idioti se jucau cu apa care a sarit pe telefonul meu. Telefonul e in regula dar acum imi apare mereu ca sunt conectate castile desi nu sunt, iar atunci cand ma suna cineva sau poresc muzica nu se aude nimic.
Ce sa fac?

RASPUNS URGENT VA ROG... FUNDA happy

2 răspunsuri:
| Maddaaaaaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa contactezi pe cineva care lucreaza in acest domeniu, eu am patit asa cu un LG cookie si la fel imi aparea ca sunt castile atasate dar nu erau, mentionez sa spun ca dupa 2 zile s-a stricat de tot si l-am aruncat.

| piciu25 a răspuns:

Pune castile si scoate-le din nou... pare stupid.dar eu am avut un LG p500 cu aceeasi problema. am conectat castile la el si le-am scos...a mers. sper sa iti fie de folos happy