| NowForYou000 a întrebat:

Repede un raspuns. Dintr-o data mi-a aparut pe telefon ca am căștile conectate, insa acestea nu sunt conectate. Am stins telefonul ca gandul ca își va reveni, dar de cand l-am aprins nu mai are semnal deloc. Am bagat si castile iar prin ele se auzea, dar cand le-am scos pe ecran tot imi mai apare ca le am conectate si nu se aude telefonul fara ele. Ce s-a intamplat? Pana acum imi mergea perfect. Pur si simplu s-a intamplat dintr-o data. De ce? Si ce e de facut?

1 răspuns:
| CosminAka123 a răspuns:

Si eu am patit asta o data. Da un reset la telefon, e probabil o eroare de soft