| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. am Samsung galaxy s4..si de foarte putin timp am intampinat o problema: cand sun sau sunt sunat de cineva, raspund, dar eu nu aud nimic si nici cel care ma suna nu aude nimic. imi apere doar ca am castile conectate, chiar daca nu le am. in casti se aude si cand dau pe difuzor tot se aude. am nevoie de un raspuns urgent. va rog mult. ofer fundita. Mulțumesc

1 răspuns:
| ChupyRo a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema la difuzor, sa scurtcircuitat ceva pe acolo.Te sfatuiesc sa te duci la un GSM el iti va explica problema! Succes!