| Dragos2001 a întrebat:

Exista vreun joc care poate fi descarcat din magazin play si sa fie de genul...ai o masina si faci misiuni cu ea? Funda

Răspuns Câştigător
| Adda097 a răspuns:

Dr.Driving.Ma joc mereu in ore.laughing

2 răspunsuri:
| AlexutzuBaa a răspuns:

Nu sunt chiar cu misiuni, da' frate sunt the bestes in the world (Cele mai bune din lume). Incearca: Formula 1, Maşini de curse vs. maşini de stradă, Race Driver GRID, Colin McRae Rally, Forza Motorsport 3, Gran Turismo 5. Astea sunt misto le-am avut pe toate pe consola ca le joc pe consola cu volan(da am volan si pedale big grin) Dar sunt de PC incearca-le. Funda big grin

| Mateescu_Andrei_1997 a răspuns:

Da, se numeste DrDriving, e gratis.