| Cristi7790 a întrebat:

Salut. Ieri mi-am achiziționat un Samsung Galaxy A32 5G. Toate bune și frumoase, telefonul mergea și azi dintr-o dată nu ma mai lasă să apăs pe nimic, nu mai funcționează touch-screen ul, însă mă lasă să folosesc bara de date și sa întru la setări doar ca, atunci când intru la setări îmi cere codul de deblocare a telefonului. Nu-l pot reporni deoarece când apăs pe butonul pornire-oprire îmi cere sa-l repornesc sau să-l închid însă touch-screen nu ma lasă să apăs. Știe cineva care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Cristi7790 explică:

De unde l-ai luat?
A venit sigilat corespunzator?

Din ce povestesti, pare a fi si touch-ul defect, printre altele.
Probabil nu e defect in intregime, doar o zona/o mare parte.

Inainte sa il trimiti inapoi, incearca totusi un hard reset.

https://www.youtube.com/watch?v=ThIVcUZoLlQ

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns (pentru Cristi7790):

Ce ai rezolvat?
L-ai trimis inapoi, sau merge?

| Cristi7790 explică (pentru NLS):

L-am trimis înapoi, problema la soft. L-au reparat, azi l-am scos