| Ovidiuo a întrebat:

Salut, am iPhone 3 a1303a si vreau sa apas tasta 'OK' dar nu ma lasa, butonul Oprire/Pornire nu merge, il am doar de 3 zile ce-as putea face/? Un link ceva? Si mergea perfect! Daca calculatorul are virusi, poate lua si telefonul?
OFER FUNDA! Sunt disperat!

1 răspuns:
| BadSirChaos a răspuns:

Incearca sa-i scoti bateria ca n-are cum sa nu se opreasca dupa, depinde de virusi, sunt virusi care actioneaza pur si simplu infestand tot ce apuca dar sunt si virusi facuti pentru altele gen sa te spioneze careva sau doar chestii de amatori gen virusi care ocupa spatiul din calculator fara sa iti dai seama sau virusi care sterg fisiere