| C._Madalin_Andrei_1999 a întrebat:

Salut, ieri mi s-a stins telefonul si de atunci tot se opreste si reporneste singur, dar nu definitiv, doar cu marca pe ecran dupa care se stinge si tot asa fara sa pot sa ii fac nimic din butoane pentru ca nu raspunde la nimic. Ce ar putea avea si cum sa il fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata portul usb si schimba bateria

| Mirel4412 a răspuns:

Ar putea fi de la baterie sau memorie. Daca telefonul are minim 4 ani e cazul sa il schimbi, nu te mai duce mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci la reeparat si il vor face ei.

| Rocklove a răspuns:

Cum spun și alții aici s-ar putea sa fie bateria.
Ar putea face asa și de la soft, s-a dus. Ar trebui sa fie cam 50 lei schimbarea lui. Depinde.
Ai grija sa nu îți iei teapa dacă îl duci la reparat. Te pot minți ca e display-ul defect și sa îți ia mai mulți bani.

| C._Madalin_Andrei_1999 explică:

Mersi pentru răspunsuri