| FilmeHorror a întrebat:

Salut, de cateva zile am probleme cu PC-u, mi se aprinde singur, nu sta nici 1-2 secunde ca se si stinge, se aprinde si se stinge, am reusit sa il tin aprins ieri, mergea destul de bine, iar seara l-am stins, dimineata pe la ora 5 il aud ca se aprinde singur, se stinge si tot asa, acum, dupa mai multe incercari, l-am aprins, am schimbat si sursa, chiar si cablul de alimentare.
Am observat ca daca se incalzeste, sta aprins si nu se mai inchide, noaptea cand sta stins, se aprinde singur,m-am uitat si la temperatura si tot pare sa fie ok, care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| euionut27 a răspuns:

Buna!

Reinstaleaza windowsul cu formatare completa(ca nou) pentru ca ai un virus care iti face belele.
Have fun...