| TNC2000 a întrebat:

Salut, imi puteti spune un telefon bun la pretul de aproximativ 10 milioane(1000 lei)?

7 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Xiaomi MI A1

http://www.pcgarage.ro/......-4g-black/

Telefon din initiativa Google Android One, update-uri de securitate Google garantate, upgrade de versiune Android in cei 2 ani de garantie. E o lume periculoasa fara update-uri de securitate si cele mai multe telefoane Android nu primesc asa ceva din vina producatorilor dezinteresati (exceptie notabila telefonalele Google Nexus si Pixel si mai nou telefoanele din initiativa Google Android One).

| OnePiece a răspuns:

LeEco Le Pro 3: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_620054.html

Xiaomi Redmi Note 4X si Mi A1
Huawei P9 Lite 2017
Lenovo Moto G5 Plus.

| iDarkness a răspuns:

Allview P7 PRO, iti mai raman si 3 milioane. Poti arunca un ochi la specificatii.

| Temüügin a răspuns:

Huawei Honor 7 Lite

| alecse18 a răspuns:

Ti as recomanda un iPhone 5S/6, crede ma este mai cel mai bun decat cele cu Android care se viruseaza repede, pe iPhone nu o sa ai virusi never

| Stone_Miggy_1990 a răspuns:

Nokia 1100! happy iti mai ramane si rest

| RoxiFoxi827 a răspuns:

Samsung Galați J3. Eu din ăsta am și e foarte bun. L-am primit de Crăciun, nu știu cât costa, dar din câte am văzut pe net, costa în jur de 1000 lei