| iAMVi a întrebat:

La cartela Vodafone pot cumpăra internet cu 1-2 euro sau cât o fi? Și cum?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Trebuie sa fie un număr cu opțiuni la care suni, caută pe site-ul lor.Sau intra așa direct.Succes!

| RobertMoon a răspuns:

Nu exista la Vodafone opțiune cu 1-2 euro de internet, exista cu minim 3 euro o opțiune cu internet unde ai și minute sau sms naționale.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. La digi ai oferta de 2€, cu 2gb de internet, 200min nationale.si nelimitat sms/minute in retea